Noi doi

Scrisoare de dragoste de la Ewelyn pentru Sergiu

Iti multumesc din tot sufletul meu ca esti alaturi de mine la bine si rau si ca ma iubesti din toata inima ta.Esti cel mai frumos cadou pe care il puteam primi vreodata de la viata.Nu vreau sa te pierd niciodata pentru ca TE IUBESC foarte mult si viata mea nu ar avea nici un sens fara tine.Tu esti si vei ramane puisorul meu iubit.


Alte scrisori de dragoste:



Citate de dragoste

  • 'A iubi È™i a fi iubit înseamnă să simÈ›i soarele de ambele părÈ›i.'
    ~ David Viscott
  • 'AlÈ›i bărbaÈ›i au spus că au văzut îngeri,
    Dar eu te-am văzut pe tine
    Și ești suficient.'
    ~ G. Moore
  • 'ViaÈ›a fără dragoste este ca un copac
    Fără floare și fructe.'
    ~ Kahlil Gibran