Ady,ce dor mi-e de tine...te iubesc atat de mult .....vreau sa fiu mereu cu tine...zi de zi seara de seara..MEREU bubule............TE IUBESC!!!!!!!!!!!!!
'Prima datorie a iubirii este să asculți.' ~ Paul Tillich
'O persoană pretențioasă în momentele iubirii este o sursă bogată de veselie.' ~ Martha Duffy
'Unde dragostea domnește, nu există voință de putere; iar unde puterea predomină, acolo dragostea lipsește. Unul este umbra celuilalt.' ~ Carl Jung