Ady,ce dor mi-e de tine...te iubesc atat de mult .....vreau sa fiu mereu cu tine...zi de zi seara de seara..MEREU bubule............TE IUBESC!!!!!!!!!!!!!
'Sunt în starea de a iubi Pur și simplu pentru că ești aproape de mine. Ciudat, dar când ești aproape de mine Sunt în starea de a iubi.' ~ Dorothy Fields
'Dragostea nu stă acolo, ca o piatră; trebuie făcută, ca pâinea, refăcută tot timpul, făcută nouă.' ~ Ursula K Le Guin
'Ce este în spatele nostru și ce este în fața noastră sunt lucruri mici în comparație cu ce este în noi.' ~ Ralph Waldo Emerson