ULTIMUL SARUT....ULTIMA IMBRATISARE,ADIO...(18.02.2005)

Scrisoare de dragoste de la TERRY pentru MARCEL

CE ZI...NU M-AN GANDIT NICIODATA CA BAIATUL LA CARE TINEAM ATAT DE MULT POATE SA MA FACA SA SUFAR,DE CE TOT TIMPUL CAND NE INDRAGOSTIM TREBUIE SA SUFERIM?BLESTEM ZIUA IN CARE L-AM INTALNIT...DAR ASTA ESTE,MAI TREBUIE SA SI SUFERIM DIN CAND IN CAND.DAR NU MAI VREAU...JUR CA NU VOI MAI IUBY NICIODATA,NU MERITA .TOTI BAIETII SUNT LA FEL.ZIUA DE AZI NU O VOI UITA NICIODATA,SI TOTUSI NU IMI VINE SA CRED,PARCA AR FI UN VIS URAT DIN CARE NU POT SA MA MAI TREZESC,CAT AS DA SA POT INTOARCE TIMPUL INNAPOI...DAR NU SE POATE.CUM SE ZICE:'TOT RAUL SPRE BINE'.DEFAPT NICI NU CRED CA A FOST IUBIRE...NU STIU CE A FOST,ORICUM A FOST CEVA FRUMOS,DAR A DURAT PREA PUTIN. ADIO DRAGUL MEU TE PORT IN GANDUL MEU,TE VOI IUBY MEREU...


Alte scrisori de dragoste:



Citate de dragoste

  • 'Dragostea este marele miracol vindecător. Iubirea de sine face minuni în viaÈ›a noastră.'
    ~ Louise Hay
  • 'O persoană pretenÈ›ioasă în momentele iubirii este o sursă bogată de veselie.'
    ~ Martha Duffy
  • 'Unde dragostea domneÈ™te, nu există voință de putere; iar unde puterea predomină, acolo dragostea lipseÈ™te. Unul este umbra celuilalt.'
    ~ Carl Jung