Miss U,girl....

Scrisoare de dragoste de la Dragos pentru Andy(Ingeras)

I miss u girl.....so much..... :((((( Sper ca esti bine,fericita si...iubita macar o zecime din cat te-am iubit eu si..de ce sa nu recunosc inca o fac..... Don`t warry,be happy ceea ce ti-am spus intotdeauna! :* =((


Alte scrisori de dragoste:



Citate de dragoste

  • 'Dragostea vindecă oamenii, atât pe cei care primesc dragoste, cât È™i pe cei care o oferă.'
    ~ Karl A Menninger
  • 'Sufletul întâlneÈ™te sufletul pe buzele îndrăgostiÈ›ilor.'
    ~ Percy Bysshe Shelly
  • 'Dragostea este o energie care există de la sine. Este propriul său valoare.'
    ~ Thornton Wilder