Miss U,girl....

Scrisoare de dragoste de la Dragos pentru Andy(Ingeras)

I miss u girl.....so much..... :((((( Sper ca esti bine,fericita si...iubita macar o zecime din cat te-am iubit eu si..de ce sa nu recunosc inca o fac..... Don`t warry,be happy ceea ce ti-am spus intotdeauna! :* =((


Alte scrisori de dragoste:



Citate de dragoste

  • 'Niciun bărbat nu este cu adevărat căsătorit
    până când nu înțelege
    fiecare cuvânt pe care soția lui nu îl spune.'
    ~ Necunoscut
  • 'Dragostea vindecă oamenii, atât pe cei care primesc dragoste, cât È™i pe cei care o oferă.'
    ~ Karl A Menninger
  • 'A iubi È™i a fi iubit înseamnă să simÈ›i soarele de ambele părÈ›i.'
    ~ David Viscott