de dragoste
poveste de dragoste scrisa de narcis
te iubesk esti febletea mea ..**corinutza....** si simt ca cand te indepartezi de mn ca mise incetineaza inima din batere si aj vrea sa te chem inapoi sa bata inima mea ca fara tn nu bate :):***te iubesk :*:*:*te iubesc:**
publicata in
2012-01-16
Citate de dragoste
- 'Dragostea este ca războiul,
Ușor de început, dar greu de încheiat.'
~ Anonymous - 'Când iubești pe cineva, toate dorințele tale adunate încep să iasă la iveală.'
~ Elizabeth Bowen - 'Prima datorie a iubirii este să asculți.'
~ Paul Tillich