de dragoste
poveste de dragoste scrisa de narcis
te iubesk esti febletea mea ..**corinutza....** si simt ca cand te indepartezi de mn ca mise incetineaza inima din batere si aj vrea sa te chem inapoi sa bata inima mea ca fara tn nu bate :):***te iubesk :*:*:*te iubesc:**
publicata in
2012-01-16
Citate de dragoste
- 'A iubi și a fi iubit înseamnă să simți soarele de ambele părți.'
~ David Viscott - 'Este imposibil să te căiești pentru dragoste. Păcatul dragostei nu există.'
~ Muriel Spark - 'Dragostea poate fi înțeleasă doar din interior, așa cum o limbă poate fi înțeleasă doar de cineva care o vorbește, așa cum o lume poate fi înțeleasă doar de cineva care trăiește în ea.'
~ Robert C Solomon