de dragoste

poveste de dragoste scrisa de narcis

te iubesk esti febletea mea ..**corinutza....** si simt ca cand te indepartezi de mn ca mise incetineaza inima din batere si aj vrea sa te chem inapoi sa bata inima mea ca fara tn nu bate :):***te iubesk :*:*:*te iubesc:**

publicata in 2012-01-16


Citate de dragoste

  • 'Dragostea este ca războiul,
    Ușor de început, dar greu de încheiat.'
    ~ Anonymous
  • 'Când iubești pe cineva, toate dorințele tale adunate încep să iasă la iveală.'
    ~ Elizabeth Bowen
  • 'Prima datorie a iubirii este să asculți.'
    ~ Paul Tillich